Програма догляду за одягом Woolmark®
Спеціальна програма для вовняних речей, які можна прати в машині

Досі перете вовняний одяг вручну? Забудьте про це. Краще скористайтеся програмою догляду за одягом Woolmark®, яка регулює оберти барабана для максимально обережного прання вовняних речей, які можна прати в машині. Тож вам більше не доведеться хвилюватися, що пральна машина зіпсує ваш улюблений вовняний светр.

AquaWave® 
Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані

Прання не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave® і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу й більш ефективним. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди.

Програма Daily Xpress
Ідеальна чистота лише за 28 хвилин

Якщо ви не хочете чекати цілу вічність, доки пральна машина закінчить свою роботу, спробуйте програму Daily Xpress. У режимі Daily Xpress ви зможете випрати повний комплект білизни лише за 28 хвилин за температури 30 °C. Прання закінчиться ще до того, як ви встигнете подивитися чергову півгодинну серію улюбленого серіалу.

Програма догляду за одягом Woolmark®
Спеціальна програма для вовняних речей, які можна прати в машині

Досі перете вовняний одяг вручну та сушите їх на свіжому повітрі? Забудьте про це. Краще скористайтеся програмою догляду за одягом Woolmark®, яка регулює оберти барабана для максимально обережного прання та сушіння вовняних речей, які можна прати в машині. Тож вам більше не доведеться хвилюватися, що пральна машина із сушаркою зіпсує ваш улюблений вовняний светр.

Загальні характеристики
Модель WUE6511XSS
Артикул WUE6511XSS
Тип автомат, вузькі 32-47 см
Спосіб установки окремостоячий
Тип двигуна колекторний
Тип завантаження фронтальне завантаження
Максимальне завантаження білизни 6 кг
Максимальна швидкість віджимання, об/хв 1000 об/хв
Клас енергоспоживання А+++
Клас прання A
Клас віджиму С
Споживання електроенергії за 1 цикл 0.672 кВт/год
Кількість програм 15
Споживання води за 1 цикл 40 л
Програми прання ручне прання, синтетика, вовняні вироби, бавовна, швидке прання, сорочки, антиалерген, пухові речі, злив + віджим, бавовна eco, ополіскування, делікатна
Технічні особливості відстрочка старту, замок від дітей
Функції старт/пауза
Колір дверцят срібний
Колір корпусу сірий
Дисплей так
Особливості контроль дисбалансу, система AquaStop, захист від дітей, вибір швидкості віджиму, захист від переливання, регульовані ніжки, Индикатор отсутствия подачи воды, Технологія Aquawave
Ширина 60 см
Висота 84 см
Глибина 44 см
Вага 56 кг
Країна виробництва Румунія
Гарантія, міс 36

Пральна машина Beko WUE6511XSS

  • Brand: Beko
  • Product Code: WUE6511XSS
  • Availability: Out Of Stock