Автоматична пральна машина Ardesto WMS-7115W з фронтальним завантаженням білизни і ілюмінатором білого кольору. Модель WMS-7115W розрахована на завантаження 7 кг білизни. Передбачено більш десяти програм прання для різних типів тканини і ступеня забруднення: Бавовна, Мікс, Синтетика, Делікатне прання, Супершвидка прання за 15 хвилин, Полоскання і віджимання, віджимання і інші.

Вибір температури води - 20 ° C, 40 ° C, 60 ° C, 90 ° C. Присутні режими відкладеного прання, очищення барабана і функція блокування від дітей. Стерилізація барабана здійснюється водою з температурою близької до кипіння. Максимальна швидкість віджиму досягає 1000 оборотів в хвилину, а клас енергозбереження - A ++.

Ardesto - етобренд якісної і надійної побутової техніки. Ми пропонуємо крупно-побутову, дрібно-побутову та кухонну техніку, а також кліматичне обладнання. Спільна робота з італійськими інженерами дозволила реалізувати найбільш інноваційні та сміливі тенденції в світі промислового дизайну.

Техніка Ardesto доповнить і гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Виробничі потужності розташовані в Європі, Туреччині та Китаї. Оснащення заводів відповідають світовим стандартам, а вся продукція Ardesto проходить суворий контроль якості і сертифікована за європейськими і українськими стандартами. Гарантійне і післягарантійне обслуговування забезпечує широка мережа сертифікованих сервісних центрів, розташованих по всій країні.

Пральні машини вже давно стали незамінними помічниками для кожної сучасної людини. Дані предмети великої побутової техніки міцно увійшли в наш домашній побут і стали найважливішими помічниками у виконанні такого важливого завдання, як прання предметів гардероба. На ринку, який функціонує в світі, представлено безліч різноманітних моделей.

Перш, ніж вибрати пральну машину, варто визначитися з висунутими до неї запитами. Для не надто інтенсивної експлуатації підійдуть спрощені моделі зі стандартним переліком функціональних режимів прання. Для великої родини варто придивлятися до потужної і продуктивної техніки.

Також слід розібратися зі списком бажаних характеристик і опцій. У багатьох моделях присутня опція сушки білизни, а в багатьох - немає. Тому потрібно зрозуміти, чи є необхідність в подібних функціональних режимах.

Загальні характеристики
Модель WMS-7109W
Артикул WMS-7109W
Тип автомат, повногабаритні 48-65 см
Спосіб установки окремостоячий
Тип двигуна колекторний
Тип завантаження фронтальне завантаження
Максимальне завантаження білизни 7 кг
Максимальна швидкість віджимання, об/хв 1000 об/хв
Клас енергоспоживання А++
Клас прання A
Клас віджиму С
Споживання електроенергії за 1 цикл 0.89 кВт/год
Кількість програм 12
Споживання води за 1 цикл 52 л
Програми прання полоскання і віджим, синтетика, вовняні вироби, бавовна, делікатне прання, пухова ковдра, спідня білизна, спорт, швидке прання, віджим, Eco
Технічні особливості відстрочка старту, очищення барабану, замок від дітей
Функції вибір температури, вибір кількості обертів віджимання, самоочищення, старт/пауза
Колір дверцят білий
Колір корпусу білий
Дисплей так
Ширина 59.5 см
Висота 85 см
Глибина 48 см
Вага 53 кг
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12

Пральна машина Ardesto WMS-7109W

  • Brand: Ardesto
  • Product Code: WMS-7109W
  • Availability: Out Of Stock
  • $294.57