• Корпус Qube GUARD_WH86ARGBDG

QUBE GUARD ARGB – це просторий корпус формату MiddleTower з яскравими RGB вентиляторами, який задовольнить вимоги переважної більшості користувачів. Виготовлений корпус з міцного металу товщиною 0,6 мм, гострі краї якого, акуратно зашліфовані і підігнуті всередину для безпечної збірки комп'ютера. Бічні панелі виготовлені з міцного загартованого скла товщиною 4 мм, через які добре буде видно «начинку» ПК, а також встановлені вентилятори з підсвічуванням. Передня металева панель має незліченну кількість дрібних отворів, за рахунок яких забезпечується хороший повітрообмін всередині корпусу. Для зручності при збірці комп'ютера мрії і при його експлуатації, розробники корпусу продумали отвори для укладання кабелів, велике сервісне вікно для установки або заміни процесорного кулера, окремий відсік для блоку живлення.

Верхня панель корпусу також являє собою перфорований лист металу, під яким встановлений знімний протипиловий фільтр на магнітах. Фільтр допоможе підтримувати відносну чистоту внутрішнього простору корпусу.

Не дає осідати пилу і підтримує низьку температуру комплектуючих всередині корпусу система повітряного охолодження корпусу, що складається з 4 вентиляторів 140 мм в діаметрі. Три з них розташовані спереду корпусу, звідки добре видно їх яскраве підсвічування, а один – ззаду корпусу, з точно такою ж яскравою підсвіткою. Всі разом вони забезпечують відмінну продувність у всіх, навіть технічно обмежених до доступу, місцях.

Відмінною особливістю корпусу QUBE GUARD ARGB є можливість встановлення системи рідинного охолодження або додаткових вентиляторів, якщо комплектні не будуть справлятися з високим навантаженням системи і як наслідок з високим температурним режимом. Також в корпусі є можливість вертикальної інсталяції трьохслотової відеокарти.

На верхній панелі компактно розташувалися найнеобхідніші кнопки і роз'єми – кнопка включення і перезавантаження, індикатори роботи комп'ютера і жорсткого диска, окремо роз'єм для навушників і мікрофону, USB 2.0 і 3.0, а також кнопка для швидкого регулювання підсвічування вентиляторів.

Загальні характеристики
Модель GUARD_WH86ARGBDG
Артикул GUARD_WH86ARGBDG
Класс корпусу Геймерські
Типорозмір Miditower
Спосіб установки вертикальний
Підтримувані материнські плати ATX, Micro - ATX, Mini - ITX
Наявність блоку живлення без блоку живлення
Серия Qube GUARD
Розташування блоку живлення нижнє
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " відсутній
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " відсутній
Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" 2
Підтримка рідинного охолодження так
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " 3
Кількість слотів розширення 7
Кількість і розмір встановлених вентиляторів 4 х 140 мм
Місця для додаткових вентиляторів Top 2x12/14 см
Охолоджуючі елементи вентиляційні решітки
Пиловий фільтр так
Зовнішні роз'єми 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, 2 x Audio
Матеріал корпусу скло, метал, пластик
Розмір, мм 192 х 435 х 375 мм
Наявність підсвічування кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі
Встановлення довгих відеокарт до 340 мм
Максимальна висота процесорного кулера 190 мм
Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 ні
Вага, кг 6
Особенности вікно на бічній панелі, з підсвічуванням
Колір чорний
Країна виробництва Україна
Гарантія, міс 12

Корпус Qube GUARD_WH86ARGBDG

  • Brand: Qube
  • Product Code: GUARD_WH86ARGBDG
  • Availability: In Stock
  • 3 465 ₴
  • 3 449 ₴